بله، دکتر پیرهانی در طول دوره شخصاً بر روی زبان آموزان نظارت داشته و جهت ارزیابی دقیق زبان آموزان مستقیماً در کلاسشان حضور پیدا می کنند.
بله، مدت زمان دقیق دوره بعد از مصاحبه با دکتر پیرهانی مشخص می شود.برای سطح مبتدی، مدت زمان دوره ۱۰ الی ۱۵ ماه خواهد بود.
خیر، در طول این دوره بر چهار مهارت گفتاری، خوانداری، شنیداری و نوشتاری تمرکز ویژه ای وجود دارد و زبان آموز پس از اتمام دوره به زبان مورد نظر خود مسلط خواهد شد.
بله، در صورتی که زبان آموز از مدل و سیستم آکادمی به خوبی پیروی نماید و روزانه به غیر از کلاس های خود به صورت میانگین یک ساعت و نیم مطالعه داشته باشد، قطعاً در زمان تعیین شده به زبان مد نظر مسلط خواهد شد.
خیر، به صورت پیش فرض امکان تغییر زمان کلاس ها وجود ندارد.لذا زبان آموزان باید در انتخاب زمان دوره خود توجه لازم را داشته باشند.
بله، در صورت نیاز زبان آموزان برای برگزاری دوره های فشرده و یا زبان های دیگر امکان برگزاری این دوره ها وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۸۸۷۷۹۴۶۵ تماس حاصل فرمایید.
خیر، واریزی زبان آموزان به صورت ترمی می باشد که جزئیات هر ترم آموزشی به صورت کامل در کنار آن درج شده است و بر اساس جلسات درج شده هزینه مد نظر واریز می شود.
خیر، کلاس ها در تعطیلات رسمی تشکیل نمی شود.