دانش آموختگان آکادمی
دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی
با نظارت، برنامه ریزی و حضور مستقیم  دکتر پیرهانی

#کلاس_تک_نفره

#۱۰_الی_۱۵_ماه

#مدل_شناختی

۳ جلسه در هفته
×

سه جلسه در هفته:

با توجه به مطالعات و نتایج تحقیقات مرکز Pirhani Way ، زمان مفید یادگیری در آموزش از راه دور برای ۸۸ % از زبان آموزان بازه ۲۵ تا ۶۰ دقیقه می باشد. به همین دلیل، مدت زمان برگزاری کلاس ها مبنای کاملاً علمی و شناختی دارد و مدت زمان هر جلسه در بازه ی فوق می باشد.
 

 

ارزیابی دقیق
×

ارزیابی دقیق:

مهم ترین ارزیابی هر زبان آموز قبل از شروع دوره می باشد که این مهم توسط دکتر پیرهانی انجام می گیرد و نتیجه این ارزیابی سبب طراحی برنامه ی دقیق آموزشی هر زبان آموز می شود.
گزارش هوشمند
×

گزارش هوشمند:

بعد از اتمام هر جلسه، استاد گزارش دقیقی از وضعیت آموزشی هر زبان آموز را ارائه می دهد که این گزارش شامل ۲۰ بخش مختلف از مهارت ها و تمرین های هر زبان آموز است که در پروفایل او ذخیره می شود تا روند پیشرفتش در طول دوره قابل مشاهده و بررسی باشد. همچنین نسخه ای از این گزارش بعد از اتمام هر جلسه برای زبان آموز  پیامک می شود.
سیستم تعاملی
×

سیستم تعاملی:

زبان آموز برای حضور در کلاس خود نیاز به نصب نرم افزار جانبی نداشته و از طریق سایت می تواند وارد سامانه آموزشی مرکز شود. در این سامانه، تمام مواد و محتوای لازم برای برگزاری کلاس فراهم شده و محیط به گونه ای طراحی گردیده که کاملاً مشابه کلاس حضوری است. برگزاری کلاس از طریق لپ تاپ، گوشی و تبلت امکان پذیر است.همچنین تمام فایل های درسی در پروفایل بارگذاری می شود.
نظارت مستمر
×

نظارت مستمر:

از مهم ترین بخش های این نظارت، حضور مستقیم دکتر پیرهانی در کلاس های آنلاین است تا روند آموزشی زبان آموز را شخصاً تحلیل نمایند. همچنین با توجه به گزارش هوشمند و دقیق اساتید از وضعیت زبان آموز(بعد از هر جلسه)، تیم آموزش بصورت مجزا به بررسی این گزارش ها می پردازد و در صورت نیاز به تغییر رویه ی آموزشی، پیشنهاد خود را برای  دکتر پیرهانی ارسال می نماید.زبان آموز نیز بصورت مجزا در پروفایل خود به سؤالات تیم پشتیبانی مرکز پیرامون کیفیت کلاس ها پاسخ خواهد داد.در صورتی که در دوره ی آموزشی زبان آموز مشکلی وجود داشته باشد، تیم پشتیبانی مرکز فوراً موضوع را پیگیری می کند و در صورت نیاز اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
برنامه ریزی تخصصی
×

برنامه ریزی تخصصی:

یکی از تخصصی ترین و پیچیده ترین موضوعات این دوره مربوط به برنامه ریزی آموزشی هر زبان آموز است که این موضوع بعد از مصاحبه با دکتر پیرهانی مشخص می گردد. در روز مصاحبه زبان آموز با دکتر پیرهانی، موارد مهمی همچون Learning Style و Personal Characteristics  زبان آموز، جهت تدوین برنامه آموزشی مورد بررسی قرار می گیرند.این برنامه تا انتهای دوره آموزشی به عنوان سند و نقشه راه پیشرفت زبان آموز همواره مد نظر تیم آموزش خواهد بود.لازم بذکر است دکتر پیرهانی از شروع  تا پایان دوره، شخصاً بر زبان آموز نظارت دارند و برای ارزیابی وضعیت زبان آموز، مستقیماً در کلاس ها حضور پیدا می کنند.